| درخواست | دفن زباله، معدن، حفاظت از محیط زیست و غیره. |
|---|---|
| رنگ | طبیعی یا سفارشی |
| مواد | بنتونیت و ژئوتکستایل |
| شاخص تورم | ≥24ml/2g |
| نفوذپذیری | ≤5x10^-11m/s |
| عرض | 4-6 متر |
|---|---|
| شاخص تورم | ≥24ml/2g |
| تایپ کنید | آستر سفالی ژئوسنتتیک |
| وزن واحد | ≥4000 گرم/㎡ |
| خاک رس آبی | ≥30 گرم / 100 گرم |
| عرض | 4-6 متر |
|---|---|
| شاخص تورم | ≥24ml/2g |
| تایپ کنید | آستر سفالی ژئوسنتتیک |
| وزن واحد | ≥4000 گرم/㎡ |
| خاک رس آبی | ≥30 گرم / 100 گرم |
| مواد | بنتونیت |
|---|---|
| عرض | 4 متر تا 6 متر |
| روش نصب | اسپلایس |
| نوع ژئوسنتتیک | آستر سفالی |
| شاخص تورم | ≥ 24ml/2g |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار و غیره |
|---|---|
| روش نصب | همپوشانی |
| مواد | بنتونیت و ژئوتکستایل |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر اکثر مواد شیمیایی |
| رنگ | رنگ خاک رس طبیعی |
| وزن ژئوتکستایل | ≥4000 گرم/㎡ |
|---|---|
| عرض رول | 4 متر تا 6 متر |
| مواد | بنتونیت |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | بالا |
| شاخص تورم بنتونیت | ≥24ml/2g |
| عرض | 4-6 متر |
|---|---|
| شاخص تورم | ≥24ml/2g |
| تایپ کنید | آستر سفالی ژئوسنتتیک |
| وزن واحد | ≥4000 گرم/㎡ |
| خاک رس آبی | ≥30 گرم / 100 گرم |
| عرض | 4-6 متر |
|---|---|
| شاخص تورم | ≥24ml/2g |
| تایپ کنید | آستر سفالی ژئوسنتتیک |
| وزن واحد | ≥4000 گرم/㎡ |
| خاک رس آبی | ≥30 گرم / 100 گرم |
| عرض | 4-6 متر |
|---|---|
| شاخص تورم | ≥24ml/2g |
| تایپ کنید | آستر سفالی ژئوسنتتیک |
| وزن واحد | ≥4000 گرم/㎡ |
| خاک رس آبی | ≥30 گرم / 100 گرم |
| نوع ژئوسنتتیک | آستر سفالی |
|---|---|
| روش نصب | اسپلایس |
| مواد | بنتونیت |
| جرم در واحد مساحت | ≥4000 گرم/㎡ |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |