| مواد | بنتونیت |
|---|---|
| عرض | 4 متر تا 6 متر |
| روش نصب | اسپلایس |
| نوع ژئوسنتتیک | آستر سفالی |
| شاخص تورم | ≥ 24ml/2g |
| مواد | تراشه های پلی استری PET |
|---|---|
| عرض | 1.0m~6.6m |
| طول | 1.0m ~ 6.6m ((ممکن است سفارشی شود) |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی شده در کمربند ژئوتکستایل و استحکام دوتایی. |
| زمان تحویل | 5-8 روز کاری |
| درخواست | باقیمانده های تمیز کردن گاز دودکش ، محل دفن زباله ، ساخت و ساز جاده ، راه آهن. و غیره |
|---|---|
| وزن | 100-800 گرم / ㎡ |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| طول | 50-200 متر |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| عرض | 4-6 متر |
|---|---|
| شاخص تورم | ≥24ml/2g |
| تایپ کنید | آستر سفالی ژئوسنتتیک |
| وزن واحد | ≥4000 گرم/㎡ |
| خاک رس آبی | ≥30 گرم / 100 گرم |
| عرض | 4-6 متر |
|---|---|
| شاخص تورم | ≥24ml/2g |
| تایپ کنید | آستر سفالی ژئوسنتتیک |
| وزن واحد | ≥4000 گرم/㎡ |
| خاک رس آبی | ≥30 گرم / 100 گرم |