| عرض | 6 متر - 8 متر |
|---|---|
| قدرت شکستن | 10~32N/mm |
| نرخ افزایش بازده | 12% |
| مواد اصلی | HDPE |
| قدرت سوراخ شدن | 267 ~ 800 نیوتن |
| کاربرد | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2mm -1.0mm |
| مادی | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه/سفید |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | 70 ٪ |
| مواد | رزین ژئوممبران با کیفیت بالا |
|---|---|
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| طول | 30-100 متر |
| قدرت کششی | 14 مگاپیکسلی |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| رنگ | سیاه |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| عرض | 2-6 متر |
| مقاومت UV | عالی بود |
| طول | 50-100 متر |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |