| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| عرض | 2-6 متر |
| مقاومت UV | عالی بود |
| طول | 50-100 متر |
| Color | Black |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Width | 2m-6m |
| Uv Resistance | Excellent |
| Length | 50m-100m |
| درخواست | راه سازی، راه آهن، سد، مهندسی ساحل و غیره. |
|---|---|
| طول | 50 متر - 100 متر |
| عرض | 1M - 6M |
| وزن | 100-800 گرم / ㎡ |
| رنگ | سفید (رنگ دیگر می تواند سفارشی شود) |
| درخواست | دفن زباله، بستر جاده، راه آهن، تونل، دیوار حائل |
|---|---|
| عملکرد اصلی | تخلیه آب های زیرزمینی |
| رنگ | سیاه و سفید |
| طول | 50-100 متر |
| عرض | 2-6 متر |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| عرض | 2-6 متر |
| مقاومت UV | عالی بود |
| طول | 50-100 متر |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| عرض | 2-6 متر |
| مقاومت UV | عالی بود |
| طول | 50-100 متر |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| برنامه | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مادی | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | بله |
|---|---|
| مقاومت شیمیایی | خوب |
| نفوذپذیری آب | عالی |
| رنگ | سفید |
| مقاومت در برابر سوراخ | عالی |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | بله |
|---|---|
| مقاومت شیمیایی | خوب |
| نفوذپذیری آب | عالی |
| رنگ | سفید |
| مقاومت در برابر سوراخ | عالی |