| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت UV | 70 ٪ |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| Main Material | HDPE |
|---|---|
| Product Length | 50m~100m |
| Sample | Free provided |
| Application | Landfill, Mining, Pond Liner, etc. |
| Chemical Resistance | Excellent |
| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| سطح آستر | نقطه ستون خشن |
|---|---|
| ضخامت | 1.0 میلی متر - 2.5 میلی متر |
| برنامه | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
| تراکم | 0.94 گرم در متر مکعب |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |