| عرض | 6 متر - 8 متر |
|---|---|
| قدرت شکستن | 10~32N/mm |
| نرخ افزایش بازده | 12% |
| مواد اصلی | HDPE |
| قدرت سوراخ شدن | 267 ~ 800 نیوتن |
| محتوای کربن سیاه | 2.0-3.0٪ |
|---|---|
| درخواست | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
| مقاومت در برابر اشک | 93-374N |
| طول | 30-100 متر |
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
|---|---|
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| طول | 30-100 متر |
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | 70 ٪ |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| محدوده دما | -70 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| ازدیاد طول در شکست | 700% |
| مقاومت در برابر اشک | 93-374N |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-3.0 میلی متر |
| نوع | ژئوممبران |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| مواد | رزین ژئوممبران با کیفیت بالا |
|---|---|
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| طول | 30-100 متر |
| قدرت کششی | 14 مگاپیکسلی |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| عرض | 6 متر - 8 متر |
|---|---|
| قدرت شکستن | 10~32N/mm |
| نرخ افزایش بازده | 12% |
| مواد اصلی | HDPE |
| قدرت سوراخ شدن | 267 ~ 800 نیوتن |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |