| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m - 9m |
| Application | tunnel waterproofing,emergency drainage systems and immersed tube structures |
| Length | 30m - 100m |
| Thickness | 0.3mm - 3.0mm |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| محدوده دما | -70 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| ازدیاد طول در شکست | 700% |
| سطح | زبر شده |
|---|---|
| طول | 50-100 متر |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| درخواست | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
| مقاومت در برابر اشک | 93-374N |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-3.0 میلی متر |
| تایپ کنید | ژئوممبران |
| مقاومت شیمیایی | عالی |
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| سطح | صاف |
| مقاومت در برابر سوراخ | 240-960N |
| طول | 30m-100m |
| طول | 30m-100m |
|---|---|
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| مواد | HDPE |
| استفاده | آستر |
| مقاومت شیمیایی | عالی |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
|---|---|
| مقاومت شیمیایی | عالی |
| برنامه | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| استفاده | آستر |
| مقاومت در برابر سوراخ شدن | 267-534N |
|---|---|
| نرخ افزایش بازده | 12% |
| شکستن ازدیاد طول | 100 درصد |
| طول | 50-100 متر |
| عرض | 4-8 متر |
| تراکم | 0.94 گرم بر سانتی متر مکعب |
|---|---|
| سطح محصول | بافت خشن |
| عرض | 6 متر - 8 متر |
| محتوای | HDPE |
| مواد اصلی | مواد HDPE ویرجین |