| مقاومت در برابر سوراخ شدن | 267-534N |
|---|---|
| نرخ افزایش بازده | 12% |
| شکستن ازدیاد طول | 100 درصد |
| طول | 50-100 متر |
| عرض | 4-8 متر |
| مقاومت در برابر سوراخ شدن | 267-534N |
|---|---|
| نرخ افزایش بازده | 12% |
| شکستن ازدیاد طول | 100 درصد |
| طول | 50-100 متر |
| عرض | 4-8 متر |
| عرض | 6 متر - 8 متر |
|---|---|
| قدرت شکستن | 10~32N/mm |
| نرخ افزایش بازده | 12% |
| مواد اصلی | HDPE |
| قدرت سوراخ شدن | 267 ~ 800 نیوتن |
| رنگ ژئوممبران | سیاه |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| طول | 50-100 متر |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| تراکم | 0.94 گرم بر سانتی متر مکعب |
| کربن سیاه | 2.0 ~ 3.0٪ |
|---|---|
| ضخامت | 0.5 تا 2.5 میلی متر |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| عرض محصول | 6 تا 8 میلیون |
| طول محصول | 50 متر تا 100 متر |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| سطح | صاف |
| عرض | 6-8 متر |
|---|---|
| محتوای مواد | HDPE |
| محتوای | HDPE |
| کربن سیاه | 2.0 ~ 3.0٪ |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| عرض | 1 متر - 9 متر |
| درخواست | مخازن مخزن و سد خاکریز , تثبیت شیب برای مخازن آبیاری و کنترل سیل و کانال های کانال و کانال های انحرا |
| طول | 30 متر تا 100 متر |
| ضخامت | 0.3mm - 3.0mm |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m - 9m |
| Application | tunnel waterproofing,emergency drainage systems and immersed tube structures |
| Length | 30m - 100m |
| Thickness | 0.3mm - 3.0mm |