| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| مواد | رزین ژئوممبران با کیفیت بالا |
|---|---|
| عرض | 1-8 متر |
| طول | 30-100 متر |
| قدرت کششی | 14 مگاپیکسلی |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| عرض | 1 متر - 9 متر |
| درخواست | درياچه هاي مصنوعي، مخازن آبياري، زباله هاي زيرزميني و کنترل فرسایش |
| طول | 30 متر تا 100 متر |
| ضخامت | 0.3mm - 3.0mm |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| محدوده دما | -70 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| ازدیاد طول در شکست | 700% |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| عرض | 1 متر - 9 متر |
| درخواست | ذخیره سازی Tailings , لاینرهای زباله سنگ زباله , تخلیه معدن اسید |
| طول | 30 متر تا 100 متر |
| ضخامت | 0.3mm - 3.0mm |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| محدوده دما | -70 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| ازدیاد طول در شکست | 700% |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| محدوده دما | -70 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| ازدیاد طول در شکست | 700% |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
|---|---|
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| طول | 30-100 متر |
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت UV | 70 ٪ |