| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت UV | 70 ٪ |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| برنامه | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت شیمیایی | عالی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | 70 ٪ |
| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت UV | 70 ٪ |
| سطح آستر | نقطه ستون خشن |
|---|---|
| ضخامت | 1.0 میلی متر - 2.5 میلی متر |
| برنامه | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
| تراکم | 0.94 گرم در متر مکعب |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| سطح | زبر شده |
|---|---|
| طول | 50-100 متر |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| درخواست | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
| قدرت سوراخ شدن | 240-960N |
|---|---|
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 700% |
| ضریب نفوذپذیری | ≤ 1.0 x 10^-13 گرم در سانتی متر |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | 70 ٪ |
| عرض | 6 متر - 8 متر |
|---|---|
| قدرت شکستن | 10~32N/mm |
| نرخ افزایش بازده | 12% |
| مواد اصلی | HDPE |
| قدرت سوراخ شدن | 267 ~ 800 نیوتن |