| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت UV | 70 ٪ |
| مواد | رزین ژئوممبران با کیفیت بالا |
|---|---|
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| طول | 30-100 متر |
| قدرت کششی | 14 مگاپیکسلی |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| قدرت سوراخ شدن | 240-960N |
|---|---|
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 700% |
| ضریب نفوذپذیری | ≤ 1.0 x 10^-13 گرم در سانتی متر |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| طول | 30-100 متر |
|---|---|
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| مواد | HDPE |
| استفاده | آستر |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| عرض | 1 متر - 9 متر |
|---|---|
| مقاومت در برابر اشک | 93-374N |
| مقاومت در برابر سوراخ شدن | 240-960N |
| نوع | ژئوممبران |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| مواد اصلی | HDPE |
|---|---|
| طول محصول | 50 متر تا 100 متر |
| نمونه | رایگان ارائه شده است |
| درخواست | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| برنامه | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مادی | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| درخواست | سد صخره ای ، سد سنگ سد ، سد سنگ تراشی ، لایه عمودی ضد بذر بنیاد ، پوشش ضد بذر مترو ، زیرزمین و تونل |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| رنگ | سیاه |
|---|---|
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | بله |
| طول | 50 متر تا 100 متر |
| کاربرد | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| مواد | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| عرض | 1m-8m (می توان سفارشی کرد |
| ضخامت | 0.2mm-3.0mm |
| وزن | 200-1500 گرم / ㎡ |
| مقاومت در برابر دما | -70 تا 80 درجه سانتیگراد |