| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| درخواست | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
|---|---|
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| سطح | صاف |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| سطح | صاف |
| برنامه | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر اسید و قلیایی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| سطح | صاف |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| قدرت سوراخ شدن | 267~534N |
| رنگ اصلی | سیاه، سفید |
| رنگ | مشکی یا طبق درخواست شما |
| طول ژئوممبران | 50 متر تا 100 متر |
| نوع | ژئوممبران |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| سطح | صاف |
| نرخ افزایش بازده | 12% |
| قدرت پارگی مستطیل شکل | 125 ~ 249 N |
|---|---|
| نمونه | خوب |
| رنگ اصلی | سیاه، سفید |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| بسته بندی محصول | بسته بندی پلاستیک |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر اسید و قلیایی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |