| Mass Per Unit Area | ≥4000g/㎡ |
|---|---|
| Chemical Resistance | Excellent |
| Swelling Index | ≥24 ml/2g |
| Material | Bentonite |
| Geosynthetic Type | Clay Liner |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2mm -1.0mm |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه سفید |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| درخواست | راه سازی، راه آهن، سد، مهندسی ساحل و غیره. |
|---|---|
| طول | 50 متر - 100 متر |
| عرض | 1M - 6M |
| وزن | 100-800 گرم / ㎡ |
| رنگ | سفید (رنگ دیگر می تواند سفارشی شود) |