| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی بود |
| مقاومت UV | ۷۰ درصد |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر اسید و قلیایی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر اسید و قلیایی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| برنامه | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر اسید و قلیایی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| Material | HDPE (High Density Polyethylene) |
|---|---|
| Length | 30m-100m (Could be customized ) |
| Width | 1m-9m (Could be customized ) |
| Color | Black, Green, Custom |
| Surface | Smooth |
| سطح آستر | نقطه ستون خشن |
|---|---|
| ضخامت | 1.0 میلی متر - 2.5 میلی متر |
| برنامه | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
| تراکم | 0.94 گرم در متر مکعب |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| رنگ ژئوممبران | مشکی |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| طول | 50-100 متر |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| تراکم | 0.94 گرم بر سانتی متر مکعب |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| درخواست | سد صخره ای ، سد سنگ سد ، سد سنگ تراشی ، لایه عمودی ضد بذر بنیاد ، پوشش ضد بذر مترو ، زیرزمین و تونل |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |