| قدرت شکستن | 10~32N/mm |
|---|---|
| ارتفاع بافت | 0.25 میلی متر |
| مقاومت در برابر ترک تنش محیطی | 300 ساعت |
| رنگ ژئوممبران | سیاه |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| رنگ ژئوممبران | سیاه |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| طول | 50-100 متر |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| تراکم | 0.94 گرم بر سانتی متر مکعب |
| رنگ ژئوممبران | سیاه |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| طول | 50-100 متر |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| تراکم | 0.94 گرم بر سانتی متر مکعب |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| Application | Landfill, Mining, Water Containment, etc. |
|---|---|
| Thickness | 0.2~3mm |
| Material | HDPE (High-Density Polyethylene) |
| Color | Black,White,Green,Custom |
| Width | 3m - 8m |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |