| سطح | صاف |
|---|---|
| طول | 30 متر تا 100 متر |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 700% |
| ضخامت | 0.75mm - 3.0mm |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| وزن | 200-1500 گرم / ㎡ |
|---|---|
| قدرت کششی | ≥20MPa |
| ضخامت | 0.2mm-3.0mm |
| مقاومت در برابر سوراخ شدن | ≥120N |
| عرض | 1-8 متر |
| مواد | رزین ژئوممبران با کیفیت بالا |
|---|---|
| عرض | 1-8 متر |
| طول | 30-100 متر |
| قدرت کششی | 14 مگاپیکسلی |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| کاربرد | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2mm -1.0mm |
| مادی | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه/سفید |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| سطح | صاف |
|---|---|
| طول | 30 متر تا 100 متر |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 700% |
| ضخامت | 0.75mm - 3.0mm |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| عرض | 1-8 متر |
|---|---|
| مقاومت در برابر دما | -70 تا 80 درجه سانتیگراد |
| قدرت کششی | ≥20MPa |
| مقاومت در برابر سوراخ شدن | ≥120N |
| مقاومت UV | ≥70% |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | 70 ٪ |
| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | 70 ٪ |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |