| کاربرد | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2mm -1.0mm |
| مادی | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه/سفید |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| درخواست | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| طول | 50-100 متر |
| Width | 6m-8m |
| ضخامت | 0.5mm-2.5mm |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | آره |
| طول | 50-100 متر |
| درخواست | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| سطح | زبر شده |
|---|---|
| طول | 50-100 متر |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| درخواست | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| رنگ | سیاه |
|---|---|
| مقاومت UV | آره |
| طول | 50-100 متر |
| درخواست | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| مواد | HDPE/LDPE/LLDPE |
|---|---|
| عرض | 1m-8m (می توان سفارشی کرد |
| ضخامت | 0.2mm-3.0mm |
| وزن | 200-1500 گرم / ㎡ |
| مقاومت در برابر دما | -70 تا 80 درجه سانتیگراد |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| سطح | صاف |
|---|---|
| طول | 30 متر تا 100 متر |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 700% |
| ضخامت | 0.75mm - 3.0mm |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |