| برنامه | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر اسید و قلیایی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | 70 ٪ |
| برنامه | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت شیمیایی | عالی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| Material | High-quality original geomembrane resin |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Length | 30-100m |
| Tensile strength | >14Mpa |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Width | 1m - 9m |
|---|---|
| Tear Resistance | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| Type | Geomembranes |
| Color | Black, Green, Custom |
| وزن | 100g/m2-800g/m2 |
|---|---|
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، آبی، سفارشی |
| عرض | 1 متر-6.6 متر |
| مقاومت در برابر اسید و قلیایی | عالی |
| مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش | 70 ٪ |
| درخواست | حوضچه های مهار فلزی سنگین و حوضه های مهار لجن صنعتی ECT |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| قدرت سوراخ شدن | 240-960N |
|---|---|
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 700% |
| ضریب نفوذپذیری | ≤ 1.0 x 10^-13 گرم در سانتی متر |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| کربن سیاه | 2.0 ~ 3.0٪ |
|---|---|
| ضخامت | 0.5 تا 2.5 میلی متر |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| عرض محصول | 6 تا 8 میلیون |
| طول محصول | 50 متر تا 100 متر |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |