| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| قدرت پارگی مستطیل شکل | 125 ~ 249 N |
|---|---|
| نمونه | خوب |
| رنگ اصلی | سیاه، سفید |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| بسته بندی محصول | بسته بندی پلاستیک |
| درخواست | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| نوع | ژئوممبران |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| مقاومت در برابر سوراخ شدن | 240-960N |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| قدرت اشک | 93-374N |
| استفاده | آستر |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| درخواست | سد صخره ای ، سد سنگ سد ، سد سنگ تراشی ، لایه عمودی ضد بذر بنیاد ، پوشش ضد بذر مترو ، زیرزمین و تونل |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| استفاده | آستر |
| نوع | ژئوممبران |
| مقاومت در برابر سوراخ شدن | 240-960N |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
|---|---|
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| طول | 30-100 متر |
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| مواد | رزین ژئوممبران با کیفیت بالا |
|---|---|
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| طول | 30-100 متر |
| قدرت کششی | 14 مگاپیکسلی |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
|---|---|
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| طول | 30-100 متر |
| عرض | 1 متر تا 9 متر |