| قدرت سوراخ شدن | 240-960N |
|---|---|
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 700% |
| ضریب نفوذپذیری | ≤ 1.0 x 10^-13 گرم در سانتی متر |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| کربن سیاه | 2.0 ~ 3.0٪ |
|---|---|
| ضخامت | 0.5 تا 2.5 میلی متر |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| عرض محصول | 6 تا 8 میلیون |
| طول محصول | 50 متر تا 100 متر |
| درخواست | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2 ~ 3 میلی متر |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه، سفید، سبز، سفارشی |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| کاربرد | دفن زباله، معدن، مهار آب و غیره |
|---|---|
| ضخامت | 0.2mm -1.0mm |
| مادی | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| رنگ | سیاه/سفید |
| عرض | 3 متر - 8 متر |
| درخواست | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| طول | 50-100 متر |
| Width | 6m-8m |
| ضخامت | 0.5mm-2.5mm |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | بله |
| طول | 50-100 متر |
| برنامه | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| مقاومت UV | آره |
| طول | 50-100 متر |
| درخواست | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |
| سطح | زبر شده |
|---|---|
| طول | 50-100 متر |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا) |
| درخواست | دفن زباله، معدن، لاینر برکه و غیره |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| رنگ | سیاه |
|---|---|
| مقاومت UV | آره |
| طول | 50-100 متر |
| درخواست | پوشش دفن زباله، آسترهای حوضچه، مهار زباله |
| عرض | 6-8 متر |