| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| استفاده | آستر |
| نوع | ژئوممبران |
| مقاومت در برابر سوراخ شدن | 240-960N |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
|---|---|
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| طول | 30-100 متر |
| عرض | 1 متر تا 9 متر |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر اسید و قلیایی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| مقاومت در برابر سوراخ شدن | 240-960N |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| قدرت اشک | 93-374N |
| استفاده | آستر |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر اسید و قلیایی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر اسید و قلیایی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| محدوده دما | -70 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 700% |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
|---|---|
| Width | 1m-9m |
| Thickness | 0.3mm-3.0mm |
| Color | Black, Green, Custom |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |