| عرض | 1 متر - 9 متر |
|---|---|
| مقاومت در برابر اشک | 93-374N |
| مقاومت در برابر سوراخ شدن | 240-960N |
| نوع | ژئوممبران |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| محدوده دما | -70 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 700% |
| سطح محصول | بافت خشن |
|---|---|
| عرض | 6 متر - 8 متر |
| قدرت شکستن | 10~32N/mm |
| نرخ افزایش بازده | 12% |
| قدرت پارگی مستطیل شکل | 125~374N |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| عرض | 1 متر - 9 متر |
| طول | 30 متر تا 100 متر |
| ضخامت | 0.3mm - 3.0mm |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| محدوده دما | -70 تا 80 درجه سانتی گراد |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 700% |
| عرض | 1 متر - 9 متر |
|---|---|
| مقاومت در برابر اشک | 93-374N |
| Puncture Resistance | 240-960N |
| نوع | ژئوممبران |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
|---|---|
| عرض | 1 متر - 9 متر |
| درخواست | ذخیره سازی Tailings , لاینرهای زباله سنگ زباله , تخلیه معدن اسید |
| طول | 30 متر تا 100 متر |
| ضخامت | 0.3mm - 3.0mm |
| درخواست | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| برنامه | دفن زباله ، معدن (فلزات سنگین مختلف |
|---|---|
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | عالی بود |
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
| روش نصب | جوش گرم گوه |
| رنگ | مشکی، سبز، سفارشی |
|---|---|
| مواد | پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) |
| ضخامت | 0.3mm-3.0mm |
| طول | 30-100 متر |
| عرض | 1 متر تا 9 متر |